Потяг "Чернівці - Львів" відправлятиметься на 4 хвилини ранішезагрузка...

Лента новостей www.NewsLink.com.ua постоянно свежие новости и материалы ведущих журналистов и интернет изданий разного уровня. Разносторонняя и независимая информация о происходящем. Подписывайтесь на свежие новости в социальных сетях, что бы быть в курсе событий и горячих новостей

Потяг "Чернівці - Львів" відправлятиметься на 4 хвилини раніше

З 12 січня потяг №701 "Чернівці-Львів" відправлятиметься з Чернівців о 06.10 замість 06.14, зі Снятина о 06.42, з Коломиї о 07.11, з Івано-Франківська о 08.02, далі без змін.
Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Поїзд № 702 Львів-Чернiвцi відправлятиметься зі Львова до Івано-Франківська за чинним розкладом. Далі розклад зміниться: з Івано-Франківська поїзд відправлятиметься о 20:53, з Коломиї о 21:40, зі Снятина о 22:10 та прибуватиме до Чернiвцiв о 22:42.
У прес-службі Львівської залізниці зазначили, що чіткого терміну, на який запроваджено зміну розкладу руху поїзду, наразі немає. Про повернення до попереднього розкладу обіцяють повідомити додатково.
Також через обмеження руху на ділянці, на якій відбуватиметься ремонт, відбудуться незначні зміни в розкладі руху низьки приміських поїздів на Івано-Франківщині. Сообщает Буковинская Правда: www.bukpravda.cv.ua

Подписывайтесь на свежие новости NewsLink в социальных сетях:


Twitter    FaceBook    ВКонтакте    Одноклассники   Google+

иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.