Сєхов вважає авансом те, що «БПП» одноголосно підтримав його висунення на пост секретаря міськрадизагрузка...

Лента новостей www.NewsLink.com.ua постоянно свежие новости и материалы ведущих журналистов и интернет изданий разного уровня. Разносторонняя и независимая информация о происходящем. Подписывайтесь на свежие новости в социальных сетях, что бы быть в курсе событий и горячих новостей

Сєхов вважає авансом те, що «БПП» одноголосно підтримав його висунення на пост секретаря міськради

Депутат Чернівецької міськради Володимир Сєхов розповів, якими бачить свої завдання у випадку обрання його секретарем міської ради.

Так, на запитання "Чи вважаєте, що ваш управлінський досвід достатній для того, щоб позитивно проявити себе на посаді секретаря?", Володимир Сєхов відповів:
"Знаєте, вік живи – вік вчися. Але я дуже чітко бачу завдання, які стоять перед секретарем ради. Найперше, налагодженні якісної й ефективної роботи депутатського корпусу. Знаю, що це буде непросто, працювати доведеться наполегливо. Але я націлений на те, аби усім разом випрацьовувати компромісні рішення, знаходити шляхи порозуміння й діяти на благо міста. Не менш важливим є консолідація громади. На жаль, політика зараз стала невід’ємною частиною багатьох сфер суспільного життя. Ми заполітизовані і це впливає не лише на стосунки у громаді, але й на людські взаємовідносини", - сказав В. Сєхов.
Разом з тим, депутат вважає авансом те, що фракція "БПП "Солідарність" одноголосно підтримала висунення Сєхова на пост секретаря міської ради.

"Так, у складі нашої фракції є чимало депутатів, котрі змогли, як мені здається, плідно працювати на цій посаді. Ми докладно обговорювали кожного претендента . Сталося так, що міський голова Олексій Каспрук запропонував на цю посаду мою кандидатуру. На засіданні фракції депутатів "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" , яке відбулося у понеділок, моя кандидатура була одностайно підтримана й колегами по фракції", - сказав він.
"Усі дев’ятеро членів нашої фракції одноголосно висловили мені свою підтримку. Добре усвідомлюю, що такий високий кворум довіри моїх колег –депутатів - це аванс , який зобов’язаний виправдати", - сказав В. Сєхов.

molbuk.ua Сообщает Буковинская Правда: www.bukpravda.cv.ua

Подписывайтесь на свежие новости NewsLink в социальных сетях:


Twitter    FaceBook    ВКонтакте    Одноклассники   Google+

иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.