Кандидат на посаду секретаря Чернівецької міськради сподівається на підтримку більшості обранцівзагрузка...

Лента новостей www.NewsLink.com.ua постоянно свежие новости и материалы ведущих журналистов и интернет изданий разного уровня. Разносторонняя и независимая информация о происходящем. Подписывайтесь на свежие новости в социальных сетях, что бы быть в курсе событий и горячих новостей

Кандидат на посаду секретаря Чернівецької міськради сподівається на підтримку більшості обранців

Депутат Чернівецької міськради від "БПП "Солідарність" Володимир Сєхов, який є кандидатом на посаду секретаря міськради, сподівається на підтримку більшості обранців міської ради під час обрання секретаря на сесії, яка пройде у вівторок, 12 січня.
Він сказав, що очікує підтримки від більшості фракцій у Чернівецькій міськраді.
"Мені додають впевненості заяви депутатів фракції "Батьківщина", які неодноразово висловлювалися на підтримку кандидата на посаду секретаря ради від "Солідарності". Спілкуючись з нашими колеги з фракції "Народний контроль", розумію, у нас з ними немає серйозних розбіжностей, є однакове бачення проблем та шляхів їх розв’язку. Маємо багато спільного також з колегами із фракції "Самопоміч". Водночас дуже сподіваюся, що можу розраховувати на підтримку й демократичної фракції "Свобода", - сказав В. Сєхов.
Водночас Сєхов не впевнений у тому, чи проголосує за його кандидатуру фракція "Рідне місто".
"Не впевнений у позиції фракції "Рідне місто" , представники якої неодноразово заявляли, що претендують на посаду секретаря міської ради, а отже й мають свого кандидата", - сказав депутат.
Разом з тим, депутат сподівається, що новий депутатський склад міськради зможе працювати конструктивно.
"Загалом переконаний, що оновлений склад Чернівецької міської ради налаштований працювати конструктивно, дотримуватися демократичних принципів у своїй роботі, прислуховуватися до вимог громади, оперативно реагувати на її запити та виклики часу. Зараз спілкуюся з усіма депутатами, розмова відбувається достатньо відверто, щиро. Розумію, що мені не вистачає депутатського досвіду. Тому розраховую на підтримку колег-депутатів, завжди відкритий до корисних порад і зауважень", - сказав Володимир Сєхов.
"Не маю сумніву, що голосування 12 січня за кандидатуру секретаря міської ради буде демократичним. Пора відступати від закулісних домовленостей, працювати відкрито і прозоро, спільними зусиллями задля Чернівців", - сказав В. Сєхов.

molbuk.ua Сообщает Буковинская Правда: www.bukpravda.cv.ua

Подписывайтесь на свежие новости NewsLink в социальных сетях:


Twitter    FaceBook    ВКонтакте    Одноклассники   Google+

иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.